Consultare publică -termen 10 zile lucrătoare de la data publicării anunțului

Proiect de hotarare pentru modificarea H.C.L nr.136 din 14 mai 2020 privind aprobarea Contractului pentru atribuirea serviciului public de salubrizare al municipiului Botoșani, pentru activitățile de măturat, spălat, stropirea și intreținerea căilor publice, curățatul și transportul zăpezii de pe căile publice și menținerea in funcțiune a acestora pe timp de polei sau de ingheț, pentru durată de 5 ani, Caietul de Sarcini pentru atribuirea contractului și a tarifelor ce vor fi practicate de operatorul URBAN SERV S.A. Botoșani (…aici)

Ultima modificare: 08.11.2022 – 15:17 de către Primăria Municipiului Botoșani

Anteriorul OBTINERE AVIZ OPORTUNITATE PENTRU P.U.Z.+R.L.U.- CONSTRUIRE MAGAZIN PENNY MARKET CU MAGAZIN PRODUSE DIN CARNE ȘI BRANZETURI , ACCESE AUTO ȘI PIETONALE, TROTUARE , SISTEMATIZARE VERTICALĂ, RECLAME LUMINOASE PE FAȚADĂ ȘI IN PARCARE, STALP PUBLICITAR, IMPREJMUIRE TEREN , BRANȘAMENTE LA UTILITĂȚI ȘI ORGANIZARE DE ȘANTIER TEREN: str. Uzinei nr. 1, CAD/CF nr. 51921