Consultare Publică -Termen 10 Zile Lucrătoare De La Data Publicării Anunțului:

În data de 15 noiembrie 2022 Primăria Municipiului Botoșani anunță deschiderea procedurii de transparență decizională a procesului de elaborare următoarelor proiecte de acte normative:

1. Proiect de hotărâre privind stabilirea taxei speciale de salubrizare SIMD în Municipiul Botoșani, pentru anul 2023 (…aici)
  2. Proiect de hotărâre pentru completarea Regulamentului de Funcționare a Infrastructurii Edilitar – Urbane a Parcului Regional de Agrement, Turistic și Sportiv Cornișa Botoșani, aprobat prin Hotărârea Consiliului Local al municipiului Botoșani nr. 507 din 29 decembrie 2021 (…aici)

Anunț (..aici)

Ultima modificare: 15.11.2022 – 14:43 de către Primăria Municipiului Botoșani

Anteriorul Licitație publică pentru rezervarea locurilor de parcare nou-înființate în ultima parte a anului 2022.