Anunț privind deschiderea procedurii de transparență decizională a procesului de elaborare a proiectului unor acte normative din data de 18.01.2023.

În data de 18 ianuarie 2023 Primăria Municipiului Botoșani anunță deschiderea procedurii de transparență decizională a procesului de elaborare următoarelor proiecte de acte normative:

1. Proiect de hotărâre privind aprobarea Strategiei Integrate de Dezvoltare Urbană (S.I.D.U.) a Municipiului Botoșani pentru perioada 2021-2027 (..aici)
2. Proiect de hotărâre privind aprobarea Planului de Mobilitate Urbană Durabilă (P.M.U.D.) a Municipiului Botoșani pentru perioada 2021-2027 (..aici)

Anunț (..aici)

Documentație S.I.D.U. și S.M.U.D (..aici)

Ultima modificare: 18.01.2023 – 11:19 de către Primăria Municipiului Botoșani

Anteriorul CONCURS Recrutare Asistent Medical(PL) , Grad Debutant cu normă întragă la Grădinița nr.22 Botoșani din cadrul Compartimentului Asistenţa Medicală şi de Medicină Dentară în unităţile de învăţământ preuniversitar