Publicare rezultate finale examen promovare grad profesional Compartiment Oficiul Juridic Contencios, Compartiment Registru Agricol, Birou Cadastru Imobiliar și Edilitar, si S.P.C.L.E.P.

Rezultate finale la examenul organizat pentru promovarea în grad profesional imediat superior celui deținut, pentru funcționarii publici de execuție din cadrul Compartimentului Oficiul Juridic Contencios, Compartimentului Registru Agricol, Biroului Cadastru Imobiliar și Edilitar (..aici)

Rezultate finale la examenul organizat pentru promovarea în grad profesional imediat superior celui deținut, pentru funcționarii publici de execuție din cadrul Serviciului Public Comunitar Local de Evidența Persoanelor Botoșani (..aici)

Ultima modificare: 06.03.2023 – 15:40 de către Primăria Municipiului Botoșani

Anteriorul Publicare rezultate finale examen promovare grad profesional Serv. achiziții publice și D.I.T.