ANUNŢ CONCURS de recrutare pentru ocuparea pe perioadă nedeterminată a unui post vacant de magaziner cu normă întreaga (8 ore/zi) la Serviciul Administrativ din cadrul Primăriei Municipiului Botoșani.

ANUNŢ  CONCURS

Municipiul Botoșani  organizează concurs de recrutare pentru ocuparea pe perioadă nedeterminată  a unui post vacant de magaziner cu normă întreaga (8 ore/zi) la Serviciul Administrativ din cadrul Primăriei Municipiului Botoșani. (…aici)

Formular de înscriere (…aici)
CV European (…aici)
Fișa de post magaziner (…aici)

Proba IT eliminatorie va consta într-un test tip grilă, cu cincisprezece întrebări, cu trei variante de răspuns fiecare, din care numai una este cea corectă. Timpul alocat celor  15 întrebări este de 15 minute.

Ultima modificare: 20.04.2023 – 11:58 de către Primăria Municipiului Botoșani

Anteriorul Consultare asupra propunerilor P.U.D – “Construire locuință P+E, foișor, împrejmuire teren și branșamente utilități” TEREN: – intravilan mun. Botosani, PC 384/51 , CF/NC 68299, (ZONA TULBURENI)