Anunț privind deschiderea procedurii de transparență decizională a procesului de elaborare a proiectului unui act normativ din data de 04.05.2023

În data de 04 mai 2023 Primăria Municipiului Botoșani anunță deschiderea procedurii de transparență decizională a procesului de elaborare următorului proiect de act normativ:

“Proiect de  hotărâre privind acordarea unui sprijin financiar femeilor însărcinate din  municipiul Botoșani pentru achitarea medicamentelor și serviciilor medicale și aprobarea Regulamentului de acordare a acestor beneficii de asistență socială, sub formă de vouchere în cuantum de 2000 de lei în scopul creșterii natalității și susținerii familiilor”

Anuntul si Proiectul (…aici)

Ultima modificare: 04.05.2023 – 09:06 de către Primăria Municipiului Botoșani

Anteriorul ANUNȚ Concurs recrutare pe durată determinată pentru o funcție publică de execuție temporar vacantă din cadrul Serviciului Management Proiecte