Anunț – „Strategie Integrată de Dezvoltare Urbană a Municipiului Botoșani 2021-2027”

MUNICIPIUL BOTOȘANI, titular al ,,Strategiei Integrată de Dezvoltare Urbană a Municipiului Botoșani 2021-2027”, amplasament situat în municipiul Botoșani, județul Botoșani, anunţă publicul interesat că APM Botoşani propune ca planul menţionat să fie supus procedurii de adoptare fără aviz de mediu.

Observațiile publicului se primesc zilnic la sediul Agenției pentru Protecția Mediului Botoșani, din B-dul Mihai Eminescu nr. 44, mun. Botoșani, în zilele de luni – vineri, între orele 9 – 14, în termen de 10 zile calendaristice de la data publicării anunțului.

Ultima modificare: 11.05.2023 – 11:19 de către Primăria Municipiului Botoșani

Anteriorul Rezultatul probei I.T. la concursul organizat pentru ocuparea funcţiei contractuale vacante de magaziner la Serviciul Administrativ, susţinută în data de 11.05.2023