Anunț privind deschiderea procedurii de transparență decizională a procesului de elaborare a proiectelor unor acte normative din data de 08.06.2023

În data de 08 iunie 2023 Primăria Municipiului Botoșani anunță deschiderea procedurii de transparență decizională a procesului de elaborare următoarelor proiecte de acte normative:

1.Proiect de hotărâre privind modificarea și completarea Hotărârii Consiliului Local nr. 221/2009 pentru aprobarea Regulamentului de întreținere și circulație a câinilor cu stăpân pe teritoriul Municipiului Botoșani (..aici)

2.Proiect de hotărâre privind modificarea anexei conţinând bunurile concesionate către S.C. „Locativa” S.A. Botoșani prin radierea din lista bunurilor concesionate către S.C. Locativa S.A. Botoșani a imobilului-apartamentul nr. 2 situat în Piaţa 1 Decembrie 1918 nr. 42, etaj 1 și aprobarea predării imobilului în administrarea Teatrului „Mihai Eminescu” Botoşani (..aici)

Anunț (..aici)

Ultima modificare: 08.06.2023 – 10:50 de către Primăria Municipiului Botoșani

Anteriorul CONVOCARE în Ședință Extraordinară a Consiliului Local în data de 9 iunie 2023, ora 10:00, cu participare exclusivă prin mijloace electronice.