Anunț privind deschiderea procedurii de transparență decizională a procesului de elaborare a proiectului unui act normativ din data de 17.07.2024

Anunț proiect (…aici)

În data de 17 iulie 2024 Primăria Municipiului Botoșani anunță deschiderea procedurii de transparență decizională a procesului de elaborare următorului proiect de act normativ:
“Proiect de hotărâre privind aprobarea documentaţiei „Plan Urbanistic Zonal și Regulament de urbanism aferent Str. Primăverii nr. 2G, CF/NC 57871” în vederea realizării obiectivului „Construire clinică medicală P+1E” (…aici)

Anteriorul ANUNŢ CONCURS pe perioadă nedeterminată a funcției contractuale vacante de șofer, treapta I – 1 post cu normă întreaga (8 ore/zi) la Serviciul Administrativ din cadrul Primăriei Municipiului Botoșani.