Anunț privind deschiderea procedurii de transparență decizională a procesului de elaborare a proiectului unui act normativ din data de 19.05.2023 (..aici)

În data de 19 mai 2023 Primăria Municipiului Botoșani anunță deschiderea procedurii de transparență decizională a procesului de elaborare următorului proiect de act normativ:
Proiect de hotărâre privind aprobarea Regulamentului de funcţionare al Infrastructurii Edilitar-Urbane a Parcului Regional de Agrement, Turistic şi Sportiv Cornişa. (..aici)

Documentație (..aici)

Ultima modificare: 19.05.2023 – 08:15 de către Primăria Municipiului Botoșani

Anteriorul Rezultatul final al examenului organizat pentru promovarea în funcția nou înființată de Șef Serviciu Administrativ, susţinut în perioada 12 – 17.05.2023 –proba scrisă și interviul