Anunț privind deschiderea procedurii de transparență decizională a procesului de elaborare a proiectului unui act normativ din data de 23.04.2024

În data de 23 aprilie 2024 Primăria Municipiului Botoșani anunță deschiderea procedurii de transparență decizională a procesului de elaborare următorului proiect de act normativ:

*Anunt (…aici)

*Proiect de  hotărâre privind aprobarea documentaţiei „Plan Urbanistic Zonal și Regulament de urbanism aferent Aleea Irișilor nr. 7, CF/NC 70164” în vederea realizării obiectivului „CONSTRUIRE ETAJ 4 RETRAS” (…aici)