Anunț privind deschiderea procedurii de transparență decizională a procesului de elaborare a proiectului unui act normativ din data de 29.04.2024

În data de 29 aprilie 2024 Primăria Municipiului Botoșani anunță deschiderea procedurii de transparență decizională a procesului de elaborare următorului proiect de act normativ:

*Anunt (…aici)

PROIECT DE HOTĂRÂRE pentru modificarea anexei nr. 2 a Regulamentului pentru stabilirea condițiilor de exercitare a dreptului de acces pe bunurile proprietate a Municipiului Botoșani în vederea instalării, întreținerii, înlocuirii sau mutării rețelelor de comunicații electronice sau a elementelor de infrastructura necesare susținerii acestora, a modului de utilizare partajată a elementelor de infrastructură, precum și măsurile privind construirea rețelelor noi de comunicații electronice în Botoșani, aprobat prin HCL nr. 334 din 28 iulie 2023 (…aici)

Ultima modificare: 29.04.2024 – 10:11 de către Primăria Municipiului Botoșani

Anteriorul Rezultatul evaluării celui de-al treilea an de management din mandatul 2021- 2025 al domnului Alexandru Vasilachi la conducerea Teatrului „ Mihai Eminescu ” Botoşani