Anunț – Completare chestionar privind utilitatea și aspectul chioșcurilor amplasate în zonele publice ale Municipiului Botoșani

Primăria Municipiului Botoșani anunță că în perioada 26.06.2023 – 26.07.2023 va putea fi completat un chestionar privind utilitatea și aspectul chioșcurilor amplasate în zonele publice ale Municipiului Botoșani. Acest chestionar va putea fi completat sub 2 forme:

• online, pe site-ul Primăriei Municipiului Botoșani, primariabt.ro
  • în format scris:
  • la Centrul de Informații Cetățeni situat în Piața Revoluției nr. 1
  • la Serviciul Urbanism și Autorizări în Construcții situat pe Calea Națională nr. 101 (Casa Cărții)

Completarea chestionarului va dura aproximativ 7 minute iar informațiile oferite vor fi anonime. Opinia dumneavoastră este importantă iar informațiile obținute din partea dumneavoastră vor fi interpretate, prelucrate și sintetizate astfel încât să îmbunătățim cadrul de reglementare cu privire la utilitatea și aspectul chioșcurilor amplasate în zonele publice ale municipiului Botoșani.

După colectarea și prelucrarea datelor obținute, rezultatele vor fi publicate pe site-ul Primăriei Municipiului Botoșani la secțiunea dedicată chestionarului.

Pentru relații suplimentare, vă puteți adresa Serviciului Urbanism și Autorizări în Construcții , tel. 0372316761.

Ultima modificare: 26.06.2023 – 08:15 de către Primăria Municipiului Botoșani

Anteriorul CONVOCARE Ședință Ordinară A Consiliului Local In Data De 30 iunie 2023, Ora 10:00, În Sala De Ședinte “Mihai Eminescu” Din Sediul Primăriei