Anunț privind deschiderea procedurii de transparență decizională a procesului de elaborare a proiectului unui act normativ din data de 12 iulie 2023

În data de 12 iulie 2023 Primăria Municipiului Botoșani anunță deschiderea procedurii de transparență decizională a procesului de elaborare următorului proiect de act normativ:

*Proiect de  hotărâre pentru aprobarea documentației „Plan Urbanistic Zonal și Regulament Local de Urbanism aferent – strada Pod de Piatră nr. 88, Nr. Cad./ CF 68966” în vederea realizării obiectivului „întocmire P.U.Z. și R.L.U. în scopul construirii de locuințe pentru tineri” (…aici)

Ultima modificare: 12.07.2023 – 09:34 de către Primăria Municipiului Botoșani

Anteriorul Anunț privind deschiderea procedurii de transparență decizională a procesului de elaborare a proiectelor unor acte normative din data de 11.07.2023