Anunț examen de promovare în funcția de inspector de specialitate S grad IA la Compartiment Regim Evidență din cadrul Serviciului Public Comunitar Local de Evidență a Persoanelor Botoșani

Municipiul Botoșani organizează examen de promovare în funcția de inspector de specialitate S grad IA la Compartiment Regim Evidență din cadrul Serviciului Public Comunitar Local de Evidență a Persoanelor Botoșani. Examenul de promovare va consta într-o probă scrisă și se va desfășura la sediul Primăriei Municipiului Botoșani din Calea Națională nr. 101 – Casa Cărții, în data de 19.04.2024, ora 10. (…aici)

Ultima modificare: 05.04.2024 – 09:20 de către Primăria Municipiului Botoșani

Anteriorul CONSULTAREA ASUPRA PROPUNERILOR PRELIMINARII P.U.D.: “DEMOLARE CORP C1-C2 ȘI CONSTRUIRE VULCANIZARE AUTO” AMPLASAMENT: Str. Împărat Traian, nr. 70, mun. Botoșani, identificat prin CAD/NC 67362